Sürücü kursumuzu bir kaç kelime ile yorumlayabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok önemli, para kazanmak için değil saygılı ve bilinçli sürücüler yetiştiriyoruz.

Yorum” üzerine 6 düşünce

  • 29 Kasım günü direksiyon sınavımi geçmiş bulunmaktayim bu süreç içerisinde bana sıfırdan direksiyon eğitimi veren İzzet hocama çok teşekkür ederim, kendisinden çok memnun kaldım ve gerçekten araba kullanmayı öğrendim . Kurstan ve hocamdan çok memnun kaldım

  • Düşüncelerimi bir kaç cümle ile sıralamak istiyorum öncelikle Harput sürücü kursu ailesi olarak size teşekkür ederek başlamak istiyorum ve tabiki hocalarınızada hiç araba kullanmamış olarak sıfırdan bana öğreten İzzettin hocaya bu siteden şükranlarımı sunuyorum hiç inancım ve kendime güvenim yoktu ehliyet almakta çünkü bisiklet sürmeyi bile zor öğrenmiştim ama hocamızla sınava girmekle yenmiştim kendisi o kadar kaliteli bir hocaki bütün başarıyı onunla yakaldım yani Harput Sürücü kursu dediğimde aklıma ilk gelen İzzettin hoca kesinlikle sürücü adaylarıının ders alması gereken biri ama buradan Sedat hocayada şükranlarımı sunuyorum bazı ufak tüyolarıda ondan alarak bu işi başardım günlük hayatta daha çok pratik yaparak araba sürmeyi tam çözeceğime inanıyorum son sözlerime gelince kursunuza minnettarım öğretmekten vazgeçmeyen öğretmenler bünyenizde bulundurup çalıştırdığınız için saygılarımla…..

  • Kurstan çok memnun kaldım. Özellikle direksiyon eğitmenim İzzet hocada egitimde sabırlı, sakin, anlayışlı olması ve adayın öğrenmesi için elinden gelen herşeyi yapmasıyla ne kadar iyi bir hoca olduğunu gösterdi ayriyeten teşekkür ederim kendisine.

  • Bugün direksiyon sınavınını geçmiş bulunmaktayım, ilk başta öğrenme konusunda şüpherlerim vardı çünkü ilk defa direksiyon başına geçmiştim ancak öncellikle İzzet hocanın yardımıyla sonra da kendi çalışmamla direksiyon sınavını halletmiş oldum. Buradan İzzet hocama ilgisinden ve hoşgörüsünden dolayı teşekkür ederim

  • Kurstan çok memnun kaldım. Adayla yakından ilgilenmeleri çok iyidi. Direksiyon eğitmenim İzzet hocada egitimde sabırlı, sakin, anlayışlı olması ve adayın öğrenmesi için elinden gelen herşeyi yapmasıyla ne kadar iyi bir hoca olduğunu gösterdi ayriyeten teşekkür ederim kendisine.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
ARTIK ONLİNE KAYIT OLABİLİRSİNİZ!Kaydolmak için buraya tıklayın!
+